بهترین راه انداز رستوران

بهترین راه انداز رستوران

بهترین راه انداز رستوران می‌تواند به شما کمک کند تا ایده و طرح خود را با کمترین هزینه، در مدت زمان کوتاه راه‌اندازی کند. اکنون تیم‌های زیادی در زمینه‌ی راه‌اندازی رستوران فعالیت دارد که انتخاب یکی از آن‌ها، کار را سخت می‌کند.

اگر قصد دارید سرمایه‌ی خود را برای راه‌اندازی یک رستوران ایده‌آل صرف کنید، باید بهترین سازنده رستوران را انتخاب کنید. اگر در این انتخاب دچار تردید و سردرگم هستید، با این معیارها تیم همکار خود را انتخاب کنید.

بهترین راه انداز رستوران

مزایای همکاری بهترین راه انداز رستوران

همکاری با بهترین سازنده رستوران می‌تواند با مزیت‌های بی‌شماری همراه باشد. برخی از این مزیت‌ها عبارتند از:

به دست آوردن یک بیزینس پلن حرفه ای

تیمی که قرار است برای راه‌اندازی رستوران خود انتخاب کنید، در تهیه‌ی طرح تجاری به شما کمک می‌کند. قطعاً می‌دانید وقتی قرار است وارد یک تجارت سودآور شوید، به یک بیزینس پلن (Business Plan) نیاز دارید. در این طرح تمامی اطلاعات مورد نیاز برای راه‌اندازی رستوران در اختیار شما قرار می‌گیرد. مهم‌ترین اطلاعاتی که باید در بیزنس پلن مطرح شود، شامل میزان سرمایه‌ی مورد نیاز، ساختمان و وسعت رستوران، موقعیت جغرافیایی رستوران، مدت زمان تاسیس، تجهیزات مورد نیاز، نیروها و پرسنل است. با کمک این طرح چشم‌انداز مشخصی در مورد رستوران خود بدست می‌آورید. اطلاعات دقیق می‌تواند شما را برای تصمیم‌گیری بهتر یاری دهد. به عبارت دیگر، وقتی به طور دقیق بدانید که به چیز میزان سرمایه برای راه‌اندازی رستوران نیاز دارید، بهتر می‌توانید در مورد آن تصمیم بگیرید.

استفاده از ایده‌ها و خلاقیت تیم رستوران‌ساز

یکی دیگر از مزیت‌های همکاری با بهترین سازنده رستوران استفاده از ایده‌ها و خلاقیت آن‌هاست. شما به عنوان مدیر و صاحب اصلی رستوران هستید که فقط به سرمایه‌گذاری فکر می‌کنید. هر چقدر هم در طراحی رستوران حرفه‌ای فکر کنید و برای آن زمان صرف کنید کنید، چون تجربه‌ی زیادی در مورد راه‌اندازی رستوران ندارید، خلاقیت و ایده‌ی خاصی به ذهن‌تان نمی‌رسد. وقتی یک تیم یا حتی یک فرد در موضوعی تجربه کسب می‌کند، ذهن آن‌ها پر از اطلاعات ریز و درشت می‌کند. چنین تیمی به دلیل داشتن تجربه و اطلاعات کافی می‌تواند طراح بهترین ایده‌ها باشد. خلاقیت برای راه‌اندازی رستوران اهمیت زیادی دارد. فراموش نکنید ما در دنیای پر رقابت زندگی می‌کنیم. پس با کمک این ایده‌ها و خلاقیت‌های تیم رستوران‌ساز می‌توانید از رقبای خود (حتی باسابقه‌ها) پیشی بگیرید.
بهترین راه انداز رستوران

سرعت عمل بالای راه اندازی رستوران ساز

یکی دیگر از مزیت‌های همکاری با بهترین راه انداز رستوران سرعت بالای کار است. پروژه‌ی راه‌اندازی رستوران برای کسانی که در این زمینه‌ی تجربه و اطلاعات کافی ندارند، زمان‌بر است. اگر شما به این کسب و کار فکر می‌کنید، اما تاکنون هیچ تجربه‌ای در آن کسب نکرده‌اید، بهتر است به سراغ یک تیم حرفه‌ای بروید. تیم‌های رستوران ساز به دلیل داشتن تجربه‌ی کافی قادرند در مدت زمان کوتاه مشکلات پیش‌رو را بردارند و سریع‌تر به جلو حرکت کنند. فرض کنید خودتان بدون کمک هیچ تیمی قصد دارید رستوران را راه‌اندازی کنید. در این صورت باید موقعیت مکانی رستوران، ظرفیت و متراژ را مشخص کنید. از سوی دیگر شما به مجوز از اتحادیه‌ی رستوران‌داران شهر هم نیاز دارید. وقتی هیچ اطلاعات و تجربه‌ای در این زمینه ندارید. زمان زیادی را باید صرف پیدا کردن بهترین موقعیت مکانی شهر برای راه‌اندازی رستوران کنید. از سوی دیگر اخذ مجوز هم بدون طی کردن مراحل اداری ممکن نیست. در حالی که اصلاً نمی‌دانید باید به کدام مرکز مراجعه کنید. در ابتدا به شهرداری رفته و از این اتاق به اتاق دیگر می‌روید. باید پرونده تشکیل دهید و مدارک و هزینه‌های مورد نیاز را پرداخت کنید. حالا به این فکر کنید با بهترین سازنده رستوران قرارداد همکاری منعقد می‌کنید. چنین تیمی با شناخت تمامی مراحل راه‌اندازی و تأسیس رستوران، تمامی مشاوره‌های لازم برای تعیین موقعیت، ظرفیت و متراژ و مجوز رستوران را به شما ارائه می‌دهد. در چنین شرایطی در زمان شما صرفه‌جویی می‌شود و کارها سریع‌تر پیش می‌رود.
بهترین راه انداز رستوران

صرفه جویی در هزینه ها

بخشی از راه‌اندازی هر کسب و کاری به تأمین سرمایه و هزینه‌ها اختصاص دارد. برای رستوران هم بدون شک به سرمایه‌ی زیادی نیاز دارید. اما آیا می‌دانستید اگر با بهترین راه انداز رستوران همکاری کنید، در هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌شود؟ شاید تعجب کنید اما وقتی به چنین تیم‌هایی همکاری می‌کنید، آن‌ها از قبل اطلاعات دقیقی در مورد سرمایه‌ی مورد نیاز در اختیار شما قرار می‌دهند. این تیم‌ها فقط دستمزد خود را دریافت می‌کنند که در مقایسه با سرمایه‌ی مورد نیاز برای رستوران مبلغ زیادی نیست. از سوی دیگر برنامه‌ی شما برای راه‌اندازی رستوران مشخص است. همچنین طرح، برنامه و ایده‌هایی آن‌ها نه تنها پول‌ساز است، بلکه قابل اجرا شدن نیز هست. پس مجبور نیستید یک طرح را برای رستوران خود آزمایش کنید. آنچه توسط بهترین سازنده رستوران پیشنهاد و اجرا می‌شود، قبلاً از مرحله‌ی تست و آزمایش گذشته است. پس هیچ هزینه‌ای بیهوده به هدر نمی‌رود.
بهترین راه انداز رستوران

خدمات متناسب

وقتی بخواهید در دنیای رقابت وارد شوید، قطعاً باید کسب و کار شما ویژگی‌های منحصر به فردی داشته باشد. وقتی در کنار چند رستوران در یک شهر فعالیت می‌کنید، باید نسبت به آن‌ها برتری داشته باشید تا بتوانید مشتری بیشتری جذب کنید. اگر بخواهید عملکرد تک تک رستوران‌های شهر و یا شهرهای اطراف را آنالیز کنید، به زمان زیادی نیاز دارید. از سوی دیگر شما به عنوان مدیر و سرمایه‌گذار آیا تخصصی برای بررسی و تحلیل عملکرد رستوران‌های موفق دارید؟ همکاری با بهترین راه انداز رستوران این مزیت را دارد که رقبای مورد نظر شما را بررسی کند. آن‌ها به تحلیل در مورد اطلاعاتی از قبیل نحوه‌ی سرویس دهی، تجهیزات و حتی تبلیغات رقبا تسلط دارند. پس وقتی وارد عرصه‌ی تحلیل و بررسی شوند، می‌توانند مفیدترین و کاربردی‌ترین اطلاعات را برای شما بدست آورند. از سوی دیگر در چنین تیم‌هایی افراد متخصص و کاربلد نیز فعالیت دارد که وظیفه‌ی تحلیل و بررسی داده‌ها را بر عهده دارد. برای مثال با کمک مدل مدیریت استراتژیک SWOT می‌توانند داده‌های مربوط به فعالیت رقبا را بررسی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *