فست فود قلب سفید

اعطای نمایندگی فست فود قلب سفید

اعطای نمایندگی فست فود قلب سفید

نحوه اعطای نمایندگی فست فود قلب سفید

جهت دریافت نمایندگی می توانید با شماره مستقیم جناب آقای وحید شمس تماس حاصل فرمایید

موبایل : ۰۹۱۲۸۵۰۳۳۲۳

درباره قلب سفید بدانیم

اولین شعبه رستوران های زنجیره ای فست فود قلب سفید در سال ۱۳۹۲ در خیابان چهارباغ بالای اصفهان با نام قلعه سفید آغاز به کار نمود و در حال حاضر این مجموعه با پنج شعبه فعال در خیابان های چهارباغ بالا، سعادت آباد، دانشگاه و هایپرمی اصفهان و شعبه سعادت آباد تهران در حال ارائه خدمات به مشتریان می باشد.

ما در این مجموعه به دنبال تغییر استاندارد اندازه و پرس غذاهای فست فودی و تامین رضایت مشتریان در محیطی صمیمی و خاطره انگیز هستیم.

در راستای یکپارچه سازی مجموعه قلب سفید، فرایند توسعه شعب به صورت تدریجی و با دقت فراوان در پیش گرفته شده است و با بهره گیری از مشاورین برجسته ی برندیگ، نسبت به طراحی سیستمی جامع و یکپارچه اقدام گردید.

اسلایدر، نوعی ساندویچ کوچک مربعی شکل (با ابعاد ۷ سانتیمتر) که برای سرو معمولا از ۲یا ۳ عدد آن استفاده می شود . این اصطلاح در ابتدا به همبرگرهای کوچک اشاره داشت ولی به مرور به ساندویچ های کوچک دیگری که در نان های اسایدر سرو می شود مانند مرغ، ماهی و سالامی و …هم اطلاق شد .از این رو اسلایدر به واسطه حجم کوچک و قابل انطباق با اشتهای مشتری به سرعت در سطح دنیا پرطرفدار گردید .

اسلایدر، باب میل ترین و به روزترین ساندویچ دنیاست، همبرگری کوچک که امکان تنظیم و انتخاب حجم غذا را بنا به علاقه و سلیقه افراد برای مصرف کنندگان فراهم می آورد. از جمله خصوصیاتی که اسلایدر را از دیگر انواع ساندویچ ها و همبرگرها متمایز می سازد، سس موجود در اسلایدرهاست که ترکیبی از چهار سس مختلف با فرمولی اختصاصی با ادویه هایی منحصر به فرد می باشد که این فرمول برای اسلایدرهای مرغ و گوشت به صورت جداگانه ساخته شده است و طعم و مزه ای متفاوت به آن داده است.

اعطای نمایندگی فست فود قلب سفید ( فرانچایز )

قلب سفید با ارائه روشی نو و متفاوت با توجه به حجم و اندازه، تنوع و شکل ظاهری منحصر به فرد محصول خود جایگاهش را در این راستا تحکیم بخشد. قلب سفید با داشتن کارشناسان مجرب و حرفه ای توانسته است قدم در راه توسعه کسب و کار در قالب فرانچایز نماید، بدین صورت که استانداردهای فرانچایز و محل های غذاخوری بین المللی را در خود جای داده است و تبدیل به یکی از بهترین بنگاه های توسعه کسب و کار و جذب سرمایه گذار با ریسک بسیار کم شده است.

این محصول مورد پسند تمامی سنین و جنسیت هاست که علیرغم حجم کوچک و قیمت اقتصادی، یک سبک زندگی سطح بالا را به مشتریان القا می کند. سادگی، قیمت مناسب، تنوع بالا، و سلامت محصول در ضمن ظاهر منحصر به فرد می تواند بازار ایده آلی را برای سرمایه گذاران ایجاد کند

Retail & Franchise STRATEGY

استراتژی و چشم انداز برند قلب سفید

در فرایند کلی استراتژی مشخص می شود که فرانچایزور، در قالب یک استاندارد خرده فروشی چطور موارد محیط، مشتریان و رقبا به طور موثر مدیریت می کند.

Target market

جامعه هدف قلب سفید چه کسانی هستند؟

در بخش اول استراتژی جامعه هدف قلب سفید را مورد بحث و بررسی قرار می دهیم و  تشخص میکنیم قلب سفید چه جامعه هدفی را مد نظر قرار دارد و بر اساس آن مدل خرده فروشی خود را بالانس می کند.

سطح درآمد

سطح در آمد مشتریان قلب سفید الزاما در رده بالا نیست و قشر متوسط رو به بالا از این محصول استفاده می کنند. جامعه هدف
(خریدار) ما بین ۱۰تا ۴۵ سال تعریف می شود. که نسبت جنسیتی تقریبا برابر است.

فروش در مراکز قلب سفید

در مراکز فروش قلب سفید یک محصول ساده با قیمت مناسب به مشتریان ارائه می شود. تجربه مشتری در قالب یک خرید آسان و استفاده از محیط آرامش بخش و لاکچری مدیریت می شود. تبلیغات به صورت محلی در قالب پیامک ها، بیلبورد و کمپین های دیجیتال انجام می شود که اندازه گیری اثربخشی آنها از طریق متدهای پیش بینی شده انجام می شود. محل های مناسب فروشگاه های قلب سفید در نقاط تجاری، مراکز شهر، مناطق لاکچری و آموزشی است.

نحوه اجاره

ایجاد ارتباط موثر با مشتریان

در قلب سفید نسبت ایجاد ارتباط و وفاداری بسیار بالاست. در قلب سفید با داشتن یک کلوپ مشتری قدرتمند و منعطف اطلاعات مشتریان به خاطر سپرده می شود. پرسنل آموزش دیده اند تا با ایجاد یک ارتباط موثر و محترمانه، فرکانس و دفعات خرید مشتری را بالا ببرند. عدد فرکانس خرید در مشتریان قلب سفید بالای %۳۰است.

ایجاد ارتباط قوی با تامین کنندگان

در ضمن ارتباط موثر با مشتریان، قلب سفید با تامین کنندگان مواد غذایی نیز در یک سطح ایده آال ارتباطی گسترده و عمیق ایجاد نموده است. این ارتباط موجب گردیده مواد اولیه در بهترین حالت خود و در سطح استاندارد تامین شود که موجب بهینه سازی قیمت و البته بالا بردن کیفیت محصولات شود.

ایجاد ارتباط قوی با تامین کنندگان

در ضمن ارتباط موثر با مشتریان، قلب سفید با تامین کنندگان مواد غذایی نیز در یک سطح ایده آال ارتباطی گسترده و عمیق ایجاد نموده است. این ارتباط موجب گردیده مواد اولیه در بهترین حالت خود و در سطح استاندارد تامین شود که موجب بهینه سازی قیمت و البته بالا بردن کیفیت محصولات شود.

Develop a brand image

قلب سفید همواره به دنبال یک تصویر برند واضح در ذهن مشتریان خود بوده است. شامل خرید آسان، کیفیت همیشگی، و فضای تمیز. با برنامه های برندینگ همواره این ویژگی ها در ذهن مشتریان پر رنگ می شود.

Positioning

با توجه به طعم غذا که کیفیت آن محسوب می شود و راحتی در انتخاب و سفارش، قلب سفید یک جایگاه یکتا برای خود ساخته است که از جایگاه مقایسه خارج می شود.

Customer service

عملکرد سرویس قلب سفید شامل پرسنل آگاه و با دانش، محیط تمیز و دلنشین، سرعت در ارائه سرویس، و آسان بودن فرایند خرید است.

CrmEfficiency of internal operation

اطلاعات و تاریخچه خرید مشتریان در دستان قلب سفید است که به واسطه اطلاعات به روز آوری در محصول، پیشنهادهای شگفت انگیز و کمپین برای مشتریان ایده آل وجود دارد که از حیث قلب سفید یک تفاوت ساختاری با دیگر فروشگاه های فست فود دارد. فرکانس و دفعات خرید مشتریان در یک ماه در قلب سفید، عدد قابل توجهی است.
وفاداری مشتریان
استراتژی

سیستم و روش

تمامی عملکردهای پخت و پز، بسته بندی، ارائه سرویس، سفارش گیری، تبلیغات و … دارای یک نظام هدفمند می باشد. تمامی فعالیتها از یک سیستم یکپارچه عملکردی تبعیت می کنند

منابع انسانی

ولین مشتریان هر مجموعه ای کارمندان آن مجموعه هستند. در مجموعه قلب سفید منابع انسانی دارای یک چارت مشخص، شامل سرپرست سالن، مسئول صندوق و … هستند و در طی فعالیت خود از پاداش های زمانی و عملکردی بهره مند می شوند. این موضوع موجب افزایش کارایی پرسنل می شود. چرا که منابع انسانی در زمانهای مختلف نیاز آموزشی، ابزارهای انگیزشی و مود متفاوت دارند.

محل فست فود

در کدام مکان فروشگاه های قلب سفید از جانب مشتریان حمایت می شود؟ فروشگاه های قلب سفید به مانند استارباکس مکان خود را قبل از محصول خود می فروشد. و از طریق مکان نیز ایجاد مزیت می کند. مکان های قلب سفید فارغ از وجود دیگر فروشگاه ها در محله های لاکچری و مرفه و همچنین در مراکز تجارای با این ویژگی های احداث می گردد: تراکنش بالای رفت و آمدی – نزدیک به محل خرید لباس، لوازم آرایشی و شاپینگ مالها -مراکز آموزشی – مراکز شهرها –

توسعه محصول

تهیه مواد اسلایدر کاملا یک موضوع تخصصی است، و علیرغم تخصصی بودن تهیه این محصول امکان توسعه آن به آسانی وجود دارد. طعم های دیگر، قارچ، پیاز سوخاری، نوشیدنی های طبیعی و حتی غذاهای ساده به سبک اسلایدر می تواند در فاز محصول تغییرات بزرگی را رقم بزند.

نفوذ در بازار

در قلب سفید به تناسب فصول مختلف تبلیغات محیطی و دیجتال تغییر می کند که همواره ترافیک فروشگاه حفظ می شود. تنظیم ساعات باز بودن فروشگاه و آموزش پرسنل برای فروش ببیشتر ( )cross sellنیز یکی از این اقدامات است. برای افزایش نفوذ در بازار فعلی طراحی پروموشن از طریق اطلاعات crmنیز به طور هفتگی مد نظر قرار دارد.

تنوع و نوآوری

نوع محصول اسلایدر و سبک به عمل آوری آن امکان این موضوع را فراهم می سازد، که در کانترهای غیر غذایی نیز از آن استفاده نمود. به عنوان مثال یک کانتر غذایی در شاپینگ مالها

توسعه بازار

قلب سفید به واسطه پخت آسان امکان حضور به صورت خودروهای سیار را نیز دارد که این فرصت در بازارهای جدیدی همچون دانشگاه ها، فضاهای تجاری و دیگر مکان ها را مهیا می کند.
استراتژی های رشد
استراتژی ورود به بازار قلب سفید

استراتژی ورود به بازار قلب سفید

Franchise

مدل توسعه قلب سفید تماما به صورت فرانچایز با درآمدهای مشخص دو طرفه است

Joint venture

با توجه به سیستم مدیریتی مشخص مدل شراکتی قابل انجام نیست.

Strategic alliance

قلب سفید با شرکت های تامین و لجیستیک در آینده ای نزدیک می تواند شراکت انجام دهد

Direct investment

قلب سفید تا بحال تمامی شعب را به صورت سرمایه گذاری مستقیم انجام داده است.
هدف برند فست فود قلب سفید

هدف برند قلب سفید چیست؟

امروزه در ایران خوردن غذا و علی الخصوص فست فود تبدیل به یک نوع تفریح و لذت شده و در سبک زندگی انسانها جای گرفته است. قلب سفید با ارائه روشی نو و متفاوت با توجه به حجم و اندازه، تنوع و شکل ظاهری منحصر به فرد محصول خود جایگاهش را در این راستا تحکیم بخشیده است. قلب سفید با داشتن کارشناسان مجرب و حرفه ای توانسته است قدم در راه توسعه کسب و کار در قالب فرانچایز نماید، بدین صورت که استانداردهای فرانچایز و محل های غذاخوری بین المللی را در خود جای داده و تبدیل به یکی از بهترین بنگاه های توسعه کسب و کار و جذب سرمایه گذار با ریسک بسیار کم شده است. این محصول مورد پسند تمامی سنین و جنسیت هاست که علیرغم حجم کوچک و قیمت اقتصادی، یک سبک زندگی سطح بالا را به مشتریان القا می کند. سادگی، قیمت مناسب، تنوع بالا، و سلامت محصول در ضمن ظاهر منحصر به فرد می تواند بازار ایده آلی را برای سرمایه گذاران ایجاد کند.

هدف کلی قلب سفید در عبارت زیر خلاصه می گردد:

«قلب سفید تبدیل به بزرگترین فرانچایز رستوران های ایرانی تبدیل گردیده که دارای حداقل دو شعبه در هر شهر می باشد. این مجموعه به دنبال اشتغال زایی جوانان متخصص و کارامد در تمام کشور است و پس از یک بازه چهار ساله جز سه برند برتر فست فود در ایران مطرح می شود.»

سنجش موقعیت فعلی قلب سفید

Environmental factors

تکنولوژی، وضعیت اقتصادی، قوانین و جامعه چطور بر قلب سفید اثر می گذراند؟

SWOT

فرصت ها و تهدید ها کدامند؟ چه نقاط ضعف و قوتی برای به دست آوری و یا ضد ضربه بودن نسبت به این موضوعات داریم؟
سنجش موقعیت فعلی قلب سفید

Market Factors

عوامل حجم بازار، رشد، وابسته به فصل بودن و گردش کار در قلب سفید به چه شکل است؟

Competitive Factors

موانع ورود به بازار، قدرت چانه زنی تامین کنندگان و شدت رقابت در این صنف به چه شکل است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *